Акустична система TAGA Harmony BLUE S-40
Фото 3 |
TAGA Harmony BLUE S-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony BLUE S-40
Taga Harmony Blue S-40 Black офіційна гарантія | 5 149 грн. |
Taga Harmony Blue S-40 Wenge офіційна гарантія | 5 149 грн. |
Taga Harmony Blue S-40 Walnut офіційна гарантія | 5 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →