Акустична система TAGA Harmony inTONE 2.1
Фото 9 |
TAGA Harmony inTONE 2.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony inTONE 2.1
Taga Harmony Intone 2.1 Piano Black офіційна гарантія | 13 349 грн. |
Комплект акустики Taga Harmony inTONE 2.1 High Gloss White | 16 800 грн. |
Taga Harmony Intone 2.1 Piano White офіційна гарантія | 13 349 грн. |
Комплект акустики Taga Harmony inTONE 2.1 High Gloss Black | 16 800 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony inTONE 2.1:
- Вбудований програвач з USB (type A) і картиридером
РекомендуємоПорівняти в таблиці →