Акустична система TAGA Harmony TAV-406 v.2 Set
Відео 1Фото 3 |
TAGA Harmony TAV-406 v.2 Set |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-406 v.2 Set
Taga Harmony TAV-406 v.2 Set Black официальная гарантия | 12 149 грн. |
Taga Harmony TAV-406 v.2 Set Walnut официальная гарантия | 12 149 грн. |
Taga Harmony TAV-406 v.2 Set Wenge официальная гарантия | 12 149 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony TAV-406 v.2 Set:
- Можливість кріплення тилових і центральної АС на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →