Акустична система TAGA Harmony Platinum LCR-60SL
Фото 4 |
TAGA Harmony Platinum LCR-60SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum LCR-60SL
Усі ціни 20 →Taga Harmony Platinum LCR-60 SL Black офіційна гарантія | 10 299 грн. |
Taga Harmony Platinum LCR-60SL Orzech ciemny | 13 880 грн. |
Центральний канал Taga Harmony Platinum LCR-60 SLIM Wenge | 15 600 грн. |
Taga Harmony Platinum LCR-60SL Orzech ciemny | 14 574 грн. |
Taga Harmony Platinum LCR-60 SL Wenge офіційна гарантія | 10 299 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →