Акустична система TAGA Harmony AZURE OW-80 LCRS
Відео 1Фото 11 |
TAGA Harmony AZURE OW-80 LCRS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony AZURE OW-80 LCRS
Акустика настінна Taga Harmony AZURE OW-80 LCRS High Gloss White | 18 800 грн. |
Акустична система об'ємного звучання Taga Harmony Azure OW-80 LCRS High Gl | 18 800 грн. |
Акустика настінна Taga Harmony AZURE OW-80 LCRS High Gloss Black | 18 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →