Акустична система TAGA Harmony TAV-806F
Відео 1Фото 4 |
TAGA Harmony TAV-806F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-806F
Усі ціни 6 →Taga Harmony TAV-806F Black офіційна гарантія | 16 149 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-806F Walnut | 20 000 грн. |
Taga Harmony TAV-806F Walnut офіційна гарантія | 16 149 грн. |
Taga Harmony TAV-806F Wenge офіційна гарантія | 16 149 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-806F Oak | 20 000 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony TAV-806F Black | 20 000 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →