Акустична система TAGA Harmony TOS-600 v.2
Фото 3 |
TAGA Harmony TOS-600 v.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TOS-600 v.2
Taga Harmony TOS-600 v.2 Black офіційна гарантія | 5 299 грн. |
Всепогодна акустика Taga Harmony TOS-600 v.2 White | 5 760 грн. |
Taga Harmony TOS-600 v.2 White | 5 617 грн. |
Taga Harmony TOS-600 v.2 White офіційна гарантія | 5 299 грн. |
Акустика Taga Harmony TOS-600 v.2 Black | 5 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →