Сковорідка Tefal Generous Cook C2779053 26 см чорний
Фото 4 |
Tefal Generous Cook C2779053 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Generous Cook C2779053 26 см чорний
Усі ціни 21 →TEFAL GENEROUSE COOK C2779053 | 2 138 грн. |
TEFAL GENEROUSE COOK C2779053 | 2 127 грн. |
TEFAL Generouse Cook 20см / 26см (C2779053) | 1 899 грн. |
Набір пателень Tefal Generouse Cook 2 предмети (C2779053) | 1 899 грн. |
Набор сковородок Tefal Generouse Cook, 20/26 см, черный C2779053 | 1 899 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →