SSD Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ
Відео 9Фото 7 |
Transcend TS240GESD240C 240 ГБ480 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ
Усі ціни 6 →Transcend ESD240C 240GB (TS240GESD240C) ESD240C240GB(TS240GESD240C) | 1 999 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD240C 240 GB (TS240GESD240C) | 2 511 грн. |
SSD диск Transcend ESD240C 240GB USB 3.1 Type-C 3D NAND TLC (TS240GESD240C | 1 849 грн. |
SSD накопитель Transcend ESD240C 240 GB (TS240GESD240C) TS240GESD240C | 2 517 грн. |
SSD накопитель Transcend ESD240C 240 GB (TS240GESD240C) | 2 669 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD240C 240 GB (TS240GESD240C) | 2 669 грн. |
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD240C TS240GESD240C
Ціни на Transcend ESD240C TS240GESD240C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ | від 1 849 грн. | 6 пропозицій | ||
Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ | від 2 351 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →