Витяжка VENTOLUX Garda 60 Crema 700 Slim бежевий
Фото 6 | 3 319 грн. Купити! Витяжка Ventolux Garda 60 Crema (700) SLIMМаркетплейс: Rozetka.ua thmЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
VENTOLUX Garda 60 Crema 700 Slim бежевий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTOLUX Garda 60 Crema 700 Slim
Ціни на VENTOLUX Garda 60 Crema 700 Slim |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 Crema 700 Slim бежевий | від 3 319 грн. | 1 пропозиція | ||
VENTOLUX Garda 60 WH 700 Slim білий | від 2 999 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 BR 700 Slim коричневий | від 3 287 грн. | 3 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 Inox 700 Slim нержавіюча сталь | від 3 568 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 700 Slim чорний | від 3 289 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →