Кухонний ніж Wusthof Classic 1040101614
Фото 8 |
Wusthof Classic 1040101614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040101614
Усі ціни 10 →Ніж для нарізки Wuesthof Classic | довжина 14 см (1040101614) | 4 749 грн. |
Wuesthof 14 см 1040101614 14см1040101614 | 4 749 грн. |
Ніж для нарізування Wuesthof Classic 14 см Чорний (1040101614) | 4 269 грн. |
Ніж для нарізки Wuesthof Classic 14 см (1040101614) | 4 749 грн. |
Ніж для нарізування Wuesthof Classic 14 см Чорний (1040101614) | 4 749 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →