Кухонний ніж Wusthof Classic 1040132714
Wusthof Classic 1040132714 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic 1040132714
Усі ціни 8 →Ніж для сиру Wuesthof 1040132714 14 см у картонній упаковці | 5 799 грн. |
Wuesthof 14 см у картонній упаковці 1040132714 14смукартоннійупаковці10401 | 5 799 грн. |
Ніж для сиру Wuesthof Classic 14 см Чорний (1040132714) | 5 309 грн. |
Ніж для сиру Wusthof New Classic 14 см (1040132714) | 5 749 грн. |
Ніж для сиру Wuesthof Classic 14 см Чорний (1040132714) | 5 799 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →