Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9070.22WG
Фото 3 |
Victorinox Swiss Modern 6.9070.22WG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9070.22WG
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Bread & Pastry 22 см Brown (69070.22W | 4 824 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Bread&Pastry 22 см Brown (69070.22WG) | 4 825 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Bread&Pastry 6.9070.22WG | 4 164 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Bread&Pastry 6.9070.22WG | 4 215 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →