Змішувач Zerix T41-TZH-A722
Zerix T41-TZH-A722 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix T41-TZH-A722
Змішувач Zerix TZH-A722 (70401) | 765 грн. |
Змішувач Zerix TZH-A722 Reflector (143301) | 714 грн. |
Змішувач для кухні Zerix TZH-A722 (ZX0095) | 504 грн. |
Змішувач для кухні Zerix TZH-A722 Reflector (ZX2947) | 612 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix T41-TZH-A722:
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →