Змішувач Zerix Z83-YUB-A180
Zerix Z83-YUB-A180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z83-YUB-A180
Змішувач Zerix YUB-A180 (50201) | 918 грн. |
Змішувач для кухні Zerix YUB-A180 (ZX0102) | 725 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний Z83-YUB-A180 ZERIX | 804 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix Z83-YUB-A180:
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →