Змішувач Haiba Mars 011 HB0264
Haiba Mars 011 HB0264 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 011 HB0264
Усі ціни 33 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA MARS 011 хром латунь HB0264 | 1 248 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Mars 011 (HB0264) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba MARS 011 білий (HB0811) | 1 153 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARS 011 (HB0264) | 1 248 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний HAIBA Mars білий латунь HB0811 | 1 153 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →