Литий диск Zorat BK473 6,5x15/5x130 ET54 DIA84,1
від 4 362 до 5 340 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):84.1 мм Виліт (ET):54 мм |
Модифікації Zorat BK473 11
Характеристики
Zorat BK473 6,5x15/5x130 ET54 DIA84,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK473 6,5x15/5x130 ET54 DIA84,1
Сортувати
Литые диски ZW BK473 R15 W6.5 PCD5x130 ET54 DIA84.1 (BP) 1001262470 | 4 557 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK473 R15 W6.5 PCD5x130 ET54 DIA84.1 BP | 4 710 грн. |
ZW BK473 6,5x15/5x130 D84,1 ET54 BP | 4 580 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK473 (R15 W6.5 PCD5x130 ET54 DIA84.1) BP | 5 124 грн. |
ZW BK473 (R15 W6.5 PCD5x130 ET54 DIA84.1) BP | 4 675 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Схожі