Кастрюля Benson BN-349
Benson BN-349 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-349
Каструля із кришкою та гранітним покриттям Benson BN-349 2,1 л 18 см | 747 грн. |
Котел Benson 2.1л з алюмінію з гранітним покриттям та кришкою (BN-349) | 825 грн. |
Каструля квадратна Benson BN-349 з кришкою 2.1 л з антипригарним покриттям | 855 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →