Каструля Benson BN-349
Benson BN-349 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-349
Каструля із кришкою та гранітним покриттям Benson BN-349 2,1 л 18 см | 747 грн. |
Котел Benson 2.1л з алюмінію з гранітним покриттям та кришкою (BN-349) | 825 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-349 (2.1л/18см) | 897 грн. |
Каструля квадратна Benson BN-349 з кришкою 2.1 л з антипригарним покриттям | 855 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →