Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Склоочисники (двірники)   /   Bolid

Склоочисник Bolid All Season 330 (30330)

Фото - Склоочисник Bolid All Season 330
Bolid All Season 330
Тип
безкаркасна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
330 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Hook 9x4
Дата додавання на E-Katalog
січень 2019
Маркування виробника
30330

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bolid 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bolid.

Купити Bolid All Season 330

Усі ціни 17 →

Щітка склоочисника Bolid безкаркасна All Season 13" 330мм (30330) 30330-Bolid

Безкаркасні двірники Bolid All Season. Конструкційні особливості допомагають уникнути намерзання снігу та корозії. Щітки щіль... щено прилягають до скла, що забезпечує якісне очищення від снігу та води. При сильному зустрічному вітрі щітки не утворюють стороннього шуму, не скриплять і не проковзують. Склоочисники виготовлені з міцних, надійних матеріалів, стійких до впливу зовнішнього середовища.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
126 грн.

Bolid бескаркасная All Season 13/330 (30330) бескаркаснаяAllSeason13/330(30330)

Довжина склоочисника/330 мм|Конструкція/Безкаркасна|Бренд/Bolid|Посилання на сайт виробника/https://www.storm-group.eu/ru/pro... щеducts/show/3998-beskarkasnaya-shchetka-bolid-all-season-13330mm
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
125 грн.

Безкаркасна щітка Bolid All season 13/330 мм (30330)

Маркетплейс: MAUDAU  AutoKermo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Безкаркасна щітка BOLID All Season 13" (330 мм) (30330)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Безкаркасна щітка Bolid ALL SEASON 13/330мм для автомобілів зимовий склоочисник безрамний очищає сніг та воду (LD-BN33A)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BONUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
266 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Bolid All Season 330