Сковородка Edenberg EB-13028 24 см
Фото 7 |
Edenberg EB-13028 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-13028 24 см
Сковорода кругла глибока 24 см з кришкою Edenberg EB-13028 Антипригарне по | 1 710 грн. |
Cковорода з кришкою Edenberg EB-13028 із нержавіючої сталі 24 см 1,8 л | 1 710 грн. |
Сковорода з кришкою професійна з неіржавкої сталі EDENBERG 24 см червона ( | 1 380 грн. |
Сковорода Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою з тришаровим антипригарни | 1 225 грн. |
Сковорода професійна з стільниками та антипригарним покриттям Edenberg EB- | 1 430 грн. |
Модификации Edenberg EB-13028
Цены на Edenberg EB-13028 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13026 20 см | от 995 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-13027 22 см | от 1 155 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-13028 24 см | от 1 225 грн. | 6 предложений | ||
Edenberg EB-13029 26 см | от 1 393 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-13030 28 см | от 1 975 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →