Сковородка Edenberg EB-3337 22 см
Фото 11 |
Edenberg EB-3337 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3337 22 см
Все цены 11 →EDENBERG EB-3337 | 640 грн. |
Сковорода Edenberg 22см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-3337) | 580 грн. |
Сковорода з кришкою з мармуровим антипригарним покриттям 22 см Edenberg EB | 658 грн. |
Сковорода Edenberg розмір 22 см, підтримка індукції, з антипригарним покри | 749 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3337 22 см | 666 грн. |
eще 6 предложений
Модификации Edenberg EB-3337
Цены на Edenberg EB-3337 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3336 20 см | от 533 грн. | 10 предложений | ||
Edenberg EB-3337 22 см | от 580 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-3338 24 см | от 604 грн. | 11 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →