Сковородка Edenberg EB-3437 22 см
Edenberg EB-3437 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3437 22 см
Все цены 15 →EDENBERG EB-3437 | 683 грн. |
Сковорода гранітна висока з кришкою Edenberg EB-3437 22 см | 655 грн. |
Сковорода гранітна з кришкою Edenberg EB-3437 22 см | 770 грн. |
Сковорода Edenberg 22 см з високими бортами та гранітним покриттям (EB-343 | 660 грн. |
Сковорода з кришкою з гранітним покриттям з гранітним антипригарним покрит | 673 грн. |
eще 10 предложений
Модификации Edenberg EB-3437
Цены на Edenberg EB-3437 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3437 22 см | от 595 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3439 26 см | от 753 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3438 28 см | от 587 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →