Смартфон Samsung Galaxy A04s 64 ГБ / 4 ГБ
Видео 24Фото 8 |
Samsung Galaxy A04s 64 ГБ / 4 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
Экран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 90 Гц
Память:64 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Exynos 850
Камера:3 модуля, 50 МП, макро
Аккумулятор:5000 мАч
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy A04s 64 ГБ / 4 ГБ
Все цены 67 →Samsung Galaxy A04s 4/64Gb Green (SM-A047FZGVSEK) | 5 499 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04s 4/64Gb Black (SM-A047FZKVSEK) SM-A047FZKVSEK | 5 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04s A047 4/64GB Copper (SM-A047FZCVSEK) SM-A047FZ | 3 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A04s 4/64GB Duos Black A047 | 4 201 грн. |
Samsung Galaxy A04s 4/64Gb Green (SM-A047FZGVSEK) Galaxy A04s 4/64Gb Green | 5 499 грн. |
eще 20 предложений
Телефон купляв більше ніж пів року тому. Дуже гарний смартфон. Швидка зарядка, 90Гц екран, батарея на 5000mAh, гарна 50-ти мегапіксельна камера. Оболонка One UI дуже плавна і має багато різних фішок. Але рекомендую вимикати RAM PLUS, так як це все просто маркетингова реклама, яка є зараз у всіх Android пристроїв з Android 13 і вище! Дуже сподобався 90Гц екран, Швидка зарядка, Дуже емкісний акумулятор( стає на більше ніж день активного використання, а користуюсь телефоном я більше ніж на 100% (Максимальна якість відео в YouTube, різні тактильні відклики під час пичатання на клавіатурі і т.д), Гарні камери і Непогана продуктивність, як для такої ціни! Єдиний недолік для мене полягає в тому, що я брав смартфон на 32ГБ і на деякі ігри нестає пам'яті, але взагальному якщо докупити microSD на 64ГБ, що я й зробив, то все буде ОК! Вадим Данилишин: пользуюсь Samsung Galaxy A04s 32GB несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy A04s
Цены на Samsung Galaxy A04s |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A04s 32 ГБ / 3 ГБ | от 3 688 грн. | 74 предложения | ||
Samsung Galaxy A04s 64 ГБ / 4 ГБ | от 3 690 грн. | 67 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →