Смартфон Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 6 ГБ
Видео 10Фото 28 |
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 6 ГБ
Экран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 90 Гц
Память:128 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 6 ГБ
Процессор:Exynos 1330
Камера:3 модуля, 50 МП, макро
Аккумулятор:6000 мАч
Вес:206 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 6 ГБ
Все цены 21 →Смартфон Samsung Galaxy M14 5G 6/128Gb Smoky Teal M146B | 7 739 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 5G 6/128Gb Smoky Teal M146B | 7 598 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 SM-M146B 6/128GB Icy Silver | 7 560 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy M14 SM-M146B 6/128GB Berry Blue | 7 490 грн. |
Samsung Galaxy M14 6/128GB Silver (SM-M146B) | 8 119 грн. |
eще 16 предложений
Добра автономність Через 3 місяці використання зламався дисплей і перестав включатись телефон |
Телефон samsung galaxy m14 5g , а точніше (sm146) на 64гб. купувався декілька місяців тому. За час використання сильних нарікань на будь-яку систему в телефоні немає. Після старого редмі телефон виглядає супер , камери фотографують норм, процесор за такий прайс дуже класний, вистачає на повсякденне користування "за глаза" .Приємно здивувала автономність, бо вистачає на цілий день активного користування в соц. мережах , ютуб ,тощо. Зате екран не дуже сподобався , трохи темнуватий і на малій яскравості екрану сильно втомлюються очі. Порадувало що присутні 90 Гц , так телефон працює дуже плавно порівнюючи з Galaxy A14 . В цілому телефон класний , потужний і збалансований за таку ціну як кажуть "гріх не взяти" автономність, потужність, ціна. екран посередній, немає блоку зарядки в комплекті. Іван: пользуюсь Samsung Galaxy M14 64GB несколько месяцев |
"зіпсувався" на другий день після покупки. Листала короткі відео в ютуб і... більша половина екрану стала як в густому тумані, і вертикальні рисочки. розчарувалася що і міняти не хочеться на аналогічний. Є думка що виставили на продаж весь неліквід під "чорну" п'ятницю. З першого включення дивним було, що зарядка батареї 58% які переваги - якщо зламався зламався Оксана Поліщук: пользуюсь Samsung Galaxy M14 128GB/4GB менее месяца |
Добавить отзыв
11 октября 2023, 16:13
Самсунг м14 128, чи все таки орро а78 128? #
Зупинив свій вибір на орро а78, але помоніторивши ще трохи інтернет попався мені самсунг м14. Тепер не можу вибрати між ними, параметри по-моєму більш менш одинакові, але самсунг як на диво дешевший чогось. Може щось проконсультуєте? Наперед дякую.
6 апреля 2023, 23:08
Брати для ігор чи ні? #
Чи хороший це варіант для ігор (PUBG, Standoff 2, Genshin Impact, Dead Cells) Чи краще взяти Xiaomi redmi note 12?
Показано 3 из 7 вопросов
eще 4 вопроса
Видеообзоры
Модификации Samsung Galaxy M14
Цены на Samsung Galaxy M14 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy M14 64 ГБ / 4 ГБ | от 5 425 грн. | 79 предложений | ||
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 4 ГБ | от 6 299 грн. | 105 предложений | ||
Samsung Galaxy M14 128 ГБ / 6 ГБ | от 7 335 грн. | 21 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →