Ящик для інструменту Stanley STST1-75517
![]() |
Stanley STST1-75517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley STST1-75517
Усі ціни 17 →Ящик ESSENTIAL, розміри 400x184x184 мм STANLEY STST1-75517 | 578 грн. |
Кейс для інструментів Stanley STST1-75517 | 557 грн. |
Stanley STST1-75517 | 541 грн. | ![]() |
Ящик STANLEY (STST1-75517) STST1-75517 | 575 грн. | ![]() |
Ящик для інструментів Stanley ESSENTIAL, 16 (400x184x184мм) (STST1-75517) STST1-75517 | 575 грн. | ![]() |
ще 12 пропозицій
Модификації Stanley STST1-75517
| Ціни на Stanley STST1-75517 |
|---|---|---|---|---|
| Stanley STST1-75514 | від 387 грн. | 16 пропозицій | ||
| Stanley STST1-75517 | від 520 грн. | 17 пропозицій | ||
| Stanley STST1-75520 | від 843 грн. | 15 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →