Сковорідка Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB 28 см
Фото 9 |
Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB |
|
Не мити в посудомийній машині. Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB 28 см
Усі ціни 39 →Ardesto Gemini Umbria 28 см (AR1928GCB) | 786 грн. |
Ardesto Gemini Umbria 28 см (AR1928GCB) | 786 грн. |
ARDESTO Gemini 28 см, черный (AR1928GCB) | 495 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Umbria 28 см чорний алюміній (AR1928GCB) | 827 грн. |
Сковорода 28 см Ardesto Gemini AR1928GCB | 495 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB
Ціни на Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Umbria AR1922GCB 22 см | від 381 грн. | 23 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Umbria AR1924GCB 24 см | від 475 грн. | 15 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB 26 см | від 460 грн. | 36 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB 28 см | від 490 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →