Сковорідка RiNGEL Tamarind RG-1129-26 26 см (6506033)
Фото 6 | 690 грн. Купити! Сковорода Ringel Tamarind d26 см h5 см алюміній з антипригарним покриттямМаркетплейс: Rozetka.ua MrPotЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
RiNGEL Tamarind RG-1129-26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RiNGEL Tamarind RG-1129-26
Ціни на RiNGEL Tamarind RG-1129-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Tamarind RG-1129-24 24 см | від 630 грн. | 1 пропозиція | ||
RiNGEL Tamarind RG-1129-26 26 см | від 690 грн. | 1 пропозиція | ||
RiNGEL Tamarind RG-1129-28 28 см | від 649 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →