Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 26 м²
Фото 4 |
Доступний і енергоефективний побутовий кондиціонер, який представляє собою класичну спліт-системи середньої потужності, призначену для настінного монтажу. Є однією з моделей лінійки Cooper&Hunter Air Master EVO 2018-го модельного року. Оснащений надійним і потужним компресором традиційної конструкції. Призначений для використання в житлових, офісних та малих комерційних приміщеннях загальною площею до 26 м².
Відрізняється ефективної ступеневої системи фільтрації повітря, що прокачується, невисоким рівнем шуму і відмінною енергоефективність класу А, що наближається до показників більш дорогих інверторних моделей. Може працювати в 4 основних режимах: охолодження, обігрів, вентиляція-фільтрування та осушення повітря. Крім механічних фільтрів, кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 оснащений спеціальним іонізатором Smart-iON, збагачують повітря корисними негативно зарядженими аероіонами.
Підтримує функцію автоматичного самоочищення теплообмінника, що запобігає утворення колоній грибкових і цвілевих хвороботворних мікроорганізмів. Обладнаний ширококутними жалюзі, що забезпечують рівномірне перемішування повітря в приміщенні в режимі автоматичного розподілу повітря Swing. Адаптований до помірних стрибків напруги, після збоїв живлення автоматично відновлює заданий режим.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 26 м²
Усі ціни 9 →Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S09XP9 | 13 930 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09XP9 | 13 930 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S09XP9 | 13 920 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S09XP9 | 15 480 грн. |
Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S09XP9 | 12 300 грн. |
Модификації Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9
Ціни на Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Master Evo CH-S07XP9 23 м² | від 11 305 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 26 м² | від 12 300 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м² | від 12 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 48 м² | від 20 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м² | від 28 590 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S30XP9 80 м² | від 36 800 грн. | 7 пропозицій |