Кондиціонер Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP 25 м²
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
Споживання:950/970 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Eco Plazma CH-S09MKP
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP 25 м²
Cooper&Hunter СH-S09MKP6 | 15 480 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09MKP/R | 8 166 грн. |
Cooper&Hunter СH-S09BKP6 | 15 480 грн. |
0 7 1 4 |
На мій погляд, сучасний кондиціонер повинен не тільки регулювати температуру в приміщенні, але і вміти регулювати вологість, а також очищати повітря від найдрібніших частинок пилу. Всім цим вимогам відповідає модель Cooper&Hunter CH-S09MKP. Купив його додому та встановив у великій кімнаті (19,3 квадратних метри). Працює вже другий рік і суттєвих нарікань на його роботу я не маю. Цікавий сріблястий колір та привабливий зовнішній вигляд. Внутрішній блок невеликий, ширина трохи більше 70 сантиметрів. Відмінно вихолоджує кімнату. У турборежимі для цього йому потрібно не більше двадцяти хвилин. Шикарно очищає повітря, що прокачується. Плазмовий та електростатичний фільтри разом із простим механічним збирають чималу кількість пилу. Здатний швидко зменшувати вологість, без зміни температури повітря. На мінімальній швидкості вентилятора працює тихо. Зручні індикатори, включаючи температуру, на лицьовій панелі внутрішнього блоку. Якщо їхнє свічення в темряві когось дратує, наприклад тіщі, що приїхала на тиждень в гості, вони заважали спати, то їх можна вимкнути з пульта дистанційного керування. Сам пульт зроблений розумно, всі кнопки добре лягають під пальці. До того ж пластик пульта має антибактеріальні властивості, що може бути корисним для установки в громадських місцях. Використовує фреон R-22, він дифторхлорметан, який руйнує озоновий шар і з 2015 року вже офіційно заборонений до ввезення до Європи. Ні, я не страждаю "грінпісом головного мозку", але думаю роки через 3-4, коли настане час дозаправляти цей апарат, можливі проблеми з його доступністю. |
Не можу радити цей кондей - занадто багато одвірків і мінусів у нього, шкода не можна замінити на інший. дешева ціна, стандартний достатній функціонал, охолодження, пульт – добре лежить у руці. недостатньо потужний як на 7-ку навіть - у нас кімната рівно 20 квадратів при чому стелі не 3м, а стандартні і все одно в сильну спеку доводиться чекати по 40-60 хвилин поки охолодить, при чому гуде і шумить він і голосно, а в такі дні взагалі виносить мозок. ще один недолік - погана якість пластику внутрішнього блоку, що позначається на зайвих скрипах при запуску і крихкість шторок напряму повітря - неакуратним рухом зламав одну лопату, коли регулював по вертикалі, хоча натискав не сильно. Та й загалом якість складання жахлива. користуюся Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S07MKP місяць і більше рекомендую не купувати |
Неприємне відчуття, коли продавець розхвалює кондиціонер, ти його купуєш, а насправді виявляється, що кондиціонер - не така вже цукерка. не рекомендую. ціна, стильно виглядає на стінці в кімнаті, стандартний функціонал, рівень шуму в межах терпимості. за потужністю недотягує на свою площу, сильніше дев'ятки і слабше десятки - десь між, якість складання і пластику нижче середнього - монтажники довго докручували і змащували всі недоліки. користуюся Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S12MKP місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP:
- Блокування від дітей
- Можливість встановлення додаткових фільтрів на вибір
- Захист від обмерзання
- Бактерицидне покриття пульта
- Безшумний режим
- Інтенсивний режим
- Фільтр з активованого вугілля "Анти-запах"
- Фільтр «Антибактерицидну подавитель»
- Фільтр «Нано-титановий антіхіміческій каталізатор»
- Пиловловлюючий фільтр
Модификації Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP
Ціни на Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S07MKP 20 м² | від 9 286 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S09MKP 25 м² | від 8 166 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Eco Plazma CH-S12MKP 32 м² | від 16 956 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →