Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W 25 м²
Відео 2Фото 5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W 25 м²
Усі ціни 20 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK25ZS-W/SRC25ZS-W 13062022145 | 35 502 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK25ZS-W/SRC25ZS-W | 44 949 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK25ZS-W/SRC25ZS-W | 34 864 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK25ZS-W/SRC25ZS-W | 34 164 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK25ZS-W/SRC25ZS-W | 34 364 грн. |
Спліт-системи серії Premium Invetrter від японської компанії Mitsubishi Heavy є втіленням стилю і функціональності. Візьмемо, приміром, кондиціонер-«дев'ятку» SRK25ZS-W, який несе службу на варті комфортного мікроклімату в приміщеннях «квадратурою» до 25 м².
Інверторне управління
Робота пристрою реалізовано на охолодження повітряних мас, їх обігрів (при зовнішній температурі повітря до -20 °С), дегідратації і «прогонку» повітря вхолосту без зміни температурного режиму. «Біля керма» Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W поставлений економічний інверторний привод з вкрай низьким порогом гучності (19 дБ на мінімальних обертах вентилятора кімнатного блока). Інверторна технологія забезпечує безперервне регулювання потужності компресора, завдяки чому кондиціонер точніше підтримує задану температуру в окреслених рамках.
Функціональність
По частині функцій на борту модель має тижневим таймером, гнучко настроюються жалюзі (у вертикальній і горизонтальній площинах), автоматичними режимами підтримки комфортного мікроклімату, опцією чергового підігріву (підтримується температура +10 °С). Також кондиціонер самостійно проводить діагностику вузлів на предмет виявлення неполадок на ранніх стадіях і примітний рівномірним розподілом нагнітається повітряних потоків, що допомагає уникнути протягів і появи занадто холодних зон.
Витончений дизайн
На «жилах» системи тече озонобезпечний фреон марки R32. А ще «під капотом» у кондиціонера припрятались дезодоруючий та антибактеріальний фільтри. Не менш ефектною видалася зовнішня «обгортка» моделі — кімнатний блок спліт-системи прикрасить своєю присутністю будь-який сучасний інтер'єр, будь то простора спальня або вітальня в стилі хай-тек.
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS-W/SRC20ZS-W 20 м² | від 30 159 грн. | 23 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS-W/SRC25ZS-W 25 м² | від 33 207 грн. | 20 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS-W/SRC35ZS-W 35 м² | від 39 535 грн. | 21 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS-W/SRC50ZS-W 50 м² | від 55 480 грн. | 24 пропозиції |