Набір посуду Benson BN-371
Фото 6 |
Benson BN-371 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-371
Усі ціни 6 →Набір каструль з мармуровим покриттям Benson BN-371 6 предметів | 2 606 грн. |
Набір каструль Benson 6 предметів із мармуровим покриттям квадратна форма | 2 399 грн. |
Каструлі Benson BN-371 6пр. | 3 017 грн. |
Набір каструль Benson BN-371 з мармуровим антипригарним покриттям 6 предме | 2 599 грн. |
Набір каструль Benson BN-371 6 ін. з антипригарним покриттям Чорний | 2 389 грн. |
Набір каструль Benson BN-371 ( 2,1 л / 3.5 л/ 5.1 л ) з 6 предметів | 3 571 грн. |
Модификації Benson BN-371
Ціни на Benson BN-371 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-372 | від 2 389 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-370 | від 2 389 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-371 | від 2 389 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →