Сковорідка Benson BN-517 28 см
Benson BN-517 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-517 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода з кришкой Benson BN-517 28см пательня для індукційних плит з ант | 945 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-517 28см гранітне антипригарне покриття інду | 839 грн. |
Сковорода Benson BN-517 (28см) | 792 грн. |
Сковорода Benson BN-517 28см сковорода з кришкою, антипригарне покриття та | 910 грн. |
Сковорідка Benson BN-517 28см з кришкою гранітне антипригарне покриття інд | 945 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Benson BN-517
Ціни на Benson BN-517 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-514 22 см | від 650 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-515 24 см | від 666 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-516 26 см | від 731 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-517 28 см | від 790 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →