Сковородка Benson BN-515 24 см
Benson BN-515 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-515 24 см
Все цены 7 →Сковорідка з кришкою та гранітним покриттям Benson BN-515 24*5.5 см + Набі | 749 грн. |
Сковорода/Пательня Benson BN-515 24см з кришкою, антипригарне покриття | 825 грн. |
Сковорода Benson BN-515 24см сковорода з кришкою, антипригарне покриття та | 795 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-515 24см антипригарне покриття та індукційне | 844 грн. |
Сковорода BENSON BN-515 з антипригарним мармуровим покриттям 24 см світлий | 780 грн. |
Сковорода з кришкою Benson 24 см (Гранітне покриття) BN-515 | 1 018 грн. |
Сковорода/Пательня Benson BN-515 24см з кришкою, антипригарне покриття | 830 грн. |
Модификации Benson BN-515
Цены на Benson BN-515 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-514 22 см | от 650 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-515 24 см | от 749 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-516 26 см | от 789 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-517 28 см | от 790 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →