Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23857/107
Tramontina Ultracorte 23857/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23857/107
Усі ціни 21 →Кухонный нож Tramontina Ultracorte 23857/107 (6188479) | 489 грн. |
Нож Tramontina Ultracorte 23857/107 | 489 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE /178 мм кухонный инд.блистер (23857/107) 23857/1 | 616 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Ultracorte для мяса 178 мм (23857/107) 23857/107 | 381 грн. |
Tramontina Ultracorte 178mm (23857/107) 23857/107 | 381 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Ultracorte 23857/107:
- Товщина леза – 1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →