Сковорідка Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 20 см
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 20 см
Усі ціни 10 →Сковорода 20 см Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6567) BH-6567 | 579 грн. |
Сковорода 20 см Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6567) BH-6567 | 579 грн. |
Berlinger Haus BH-6567 | 741 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus BH-6567 20 см | 935 грн. |
Сковорода Berlinger Haus 20*4.5 см з покриттям титану (BH-6567) | 765 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567
Ціни на Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 20 см | від 550 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 24 см | від 666 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 28 см | від 810 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →