Сковорідка Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 24 см
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 24 см
Усі ціни 11 →Сковорода звичайна Berlinger Haus BH-6568 | 670 грн. |
Сковорода 24 см Berlinger Haus Primal Gloss Collection (BH-6568) BH-6568 | 709 грн. |
Сковорода Berlinger Haus 24*4.8 см з покриттям титану (BH-6568) | 875 грн. |
Сковорода універсальна Berlinger Haus BH-6568 24 см | 1 262 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568
Ціни на Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6567 20 см | від 544 грн. | 12 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6568 24 см | від 658 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6569 28 см | від 810 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →