Сковорідка Berlinger Haus Rose-Gold BH-1510 28 см
Фото 7 |
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Rose-Gold BH-1510
Ціни на Berlinger Haus Rose-Gold BH-1510 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1508 20 см | від 585 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1509 24 см | від 637 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1510 28 см | від 939 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1511 30 см | від 1 080 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →