Сковорідка Berlinger Haus Burgundy BH-1254 30 см
Фото 9 |
Berlinger Haus Burgundy BH-1254 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-1254 30 см
Усі ціни 10 →Сковорода Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 30 см (BH 1254N) | 1 040 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 30 см (BH 1254N) | 1 040 грн. |
Berlinger Haus BH-1254-N | 1 150 грн. |
Сковорода Burgundy Metallic Line 30х4, 5см Berlinger Haus BH-1254-N | 1 450 грн. |
Сковорода Burgundy Metallic Line 30х4,5см Berlinger Haus BH-1254-N | 1 514 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-1254
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-1254 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Burgundy BH-1251 20 см | від 503 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1252 24 см | від 608 грн. | 14 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1253 28 см | від 666 грн. | 28 пропозицій | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-1254 30 см | від 828 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →