Кухонна мийка Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 605x500
Фото 5 |
Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 605x500
Усі ціни 7 →Blanco LEMIS 45 S-IF Mini нерж.сталь поліров. 525115 | 6 350 грн. |
Мийка Blanco LEMIS 45 S-IF Mini 525115 | 5 490 грн. |
Blanco LEMIS 45 S-IF Mini | 5 715 грн. |
BLANCO LEMIS 45 S-IF Mini нержавеющая сталь (525115) | 5 127 грн. |
Мойка кухонная Blanco - 525115 lemis 45s-if mini | 6 510 грн. |
BLANCO LEMIS 45S-IF MINI (525115) | 5 268 грн. |
Кухонная мойка Blanco Lemis 45S-IF Mini 525115 | 5 612 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →