Гайковерт Bosch GDS 30 Professional 0601435108
Відео 1Фото 5 |
Bosch GDS 30 Professional 0601435108 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GDS 30 Professional 0601435108
Усі ціни 22 →Гайкокрут електричний Bosch GDS 30 0601435108 | 55 322 грн. |
Импульсный гайковерт Bosch GDS 30 0601435108 | 45 700 грн. |
Импульсный гайковерт Bosch Professional GDS 30 0601435108 | 55 322 грн. |
Bosch Bosch GDS 30 (0601435108) | 55 322 грн. |
Гайковерт Bosch GDS 30 Professional (920 Вт, 1000 Нм) (0601435108) 0601435 | 55 322 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →