Болгарка Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A
Відео 2Фото 2 |
Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 5 Агод |
|
Функція Drop Control — негайне відключення інструменту в разі випадкового падіння на підлогу. Система Simply Connected — можливість персоналізації інструменту за допомогою Bluetooth модуль купується окремо)
Модель 06019G310A поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06019G310D два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A
Кутова шліфмашина Bosch GWS 18V-10 C (без АКБ) 06019G310A | 8 633 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWS 18V-10 C Professional без акб и з/у 06019G310 | 8 633 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 18V-10 C без акб и з/у 06019G310 | 8 633 грн. |
Зручна, з ергономічною прогумованою ручкою потужності достатньо для домашніх справ. Заряду вистачає надовго, перезаряджається акумулятор теж недовго, якщо є запасний акумулятор, робочий процес можна взагалі вести без зупинки - тільки встигай міняти диски. Потужна, зручна Немає Евгений Терещук: користуюся Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A
Ціни на Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310A | від 8 633 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GWS 18V-10 C Professional 06019G310D | від 15 699 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →