Болгарка Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6500
Відео 3Фото 6 |
Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6500 акк. 2 шт 8 Агод акк. відсутній |
|
Потужна акумуляторна болгарка з безщітковим двигуном. Виробник стверджує, що вона так само ефективна на будівництві або в цеху, як 1500-ватні мережеві КШМ Bosch. Інструмент оснащений шпинделем з безключовим кріпленням X-LOCK (тому до даної болгарки підходить тільки оснащення відповідної системи). Є можливість регулювання обертів. У стані» з коробки " Кутова шліфмашина Bosch GWX 18V-15 SC Professional налаштована таким чином, що користувач може вибрати одну з трьох налаштувань швидкості: 3400, 6600 або 9800 оборотів в хвилину.
Але є можливість збільшити число ступенів регулювання до шести і повністю переналаштувати їх, підключившись до болгарки по Bluetooth за допомогою смартфона з встановленим додатком Bosch Toolbox App. Для візуальної індикації налаштувань і параметрів роботи служить дисплей на корпусі КШМ. Шліфмашина також оснащена механічною запобіжною муфтою і електронними системами, що забезпечують захист двигуна від перевантажень і швидке гальмування шпинделя. Поставляється болгарка в комплекті з кейсом і демпферного рукояткою, але без акумулятора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6500
Усі ціни 10 →Акумуляторна болгарка Bosch GWX 18V-15 SC Professional в L-Boxx 136 (без А | 15 389 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch GWX 18V-15 SC 06019H6500 | 13 099 грн. |
Аккумуляторная бесщеточная болгарка Bosch Professional GWX 18V-15 SC с рег | 15 389 грн. |
Акумуляторна болгарка Bosch GWX 18V-15 SC Professional в L-Boxx 136 без ак | 15 389 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина BOSCH GWX 18V-15 SC Professional 06019H6 | 15 389 грн. |
Модификації Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6500
Ціни на Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6501 | від 28 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GWX 18V-15 SC Professional 06019H6500 | від 13 099 грн. | 10 пропозицій |