Вудилище Brain Classic Strong Bolo 400 (1858.54.99)
Фото 4 |
Brain Classic Strong Bolo 400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic Strong Bolo 400
Усі ціни 10 →Удилище болонское Brain Classic Strong Bolo 4.00m 10-30g (1858.54.99) | 718 грн. |
Удилище Brain fishing Classic Strong Bolo 4.00m 10-30g (1858.54.99) 1858.5 | 718 грн. |
Вудилище Brain fishing Classic Strong Bolo 4.00m 10-30g (1858.54.99) 1858. | 718 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Classic Strong Bolo 4.00m 10-30g (185 | 718 грн. |
Болонское удилище Brain Classic Strong Bolo 4.00m 10-30g 1858.54.99 | 718 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →