Всесезонна шина Continental VancoFourSeason 2 225/65 R16C 112R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VancoFourSeason 2 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoFourSeason 2 225/65 R16C 112R
Continental VANCO FOUR SEASON 2 225/65 R16 112/110R C (9049709308) | 9 360 грн. |
Continental Vanco Four Season 2 225/65 R16C 112/110R PR8 | 8 994 грн. |
Шини Continental Vanco Four Season 2 225/65 R16C 112/110R | 7 734 грн. |
CONTINENTAL VANCOVANCO FOUR SEASON 2 225/65 R16C 112/110R | 7 720 грн. |
Continental VANCO FOUR SEASON 2 225/65 R16C 112/110R | 8 021 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental VancoFourSeason 2 225/65 R16C 112R
Ціни на Continental VancoFourSeason 2 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Continental VancoFourSeason 2 225/65 R16C 112R | від 7 720 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →