Кондиціонер Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG 25 м²
Фото 11 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG 25 м²
Усі ціни 64 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Design Inverter MSZ-EF25VGKW/MUZ-E | 43 925 грн. |
Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric MSZ-EF25VGKS/MUZ-EF25VG | 46 737 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Electric Design Inverter White MSZ-EF25VGKW/MUZ-EF2 | 44 380 грн. |
Mitsubishi Electric MSZ-EF25VGKS/MUZ-EF25VG | 46 737 грн. |
Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Electric MSZ-EF25VGKB/MUZ-EF25VG 1603 | 44 055 грн. |
До розробки лінійки кондиціонерів Design доклали руку специ італійського підрозділу компанії Mitsubishi Electric. Пристрої серії яскраво виділяються на фоні полчища однолітків, що підтверджується на прикладі моделі MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG.
Впізнаваний вигляд
Впізнавана риса стилю спліт-систем серії — глянцева передня панель кімнатного блока зі строгими лініями в оформленні. «Прямокутник» внутрішнього модуля кондиціонера відмінно вписується в сучасні хай-тек інтер'єри. Він може бути пофарбований в один з трьох кольорів на вибір: чорний, сірий або білий.
Енергоефективний інвертор
«У штурвала» Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG знаходиться малошумний і енергоефективний інверторний компресор. Клас енергоспоживання на охолодження позначений найвищим клеймом А+++, що дозволяє досить суттєво заощадити на оплаті рахунків за електроенергію під час експлуатації кондиціонера. Робота спліт-системи спрямована на сезонне охолодження повітря, обігрів (за температури за бортом до -15 °C), осушення та вентилювання повітряних мас.
Врівноваженість
Додаткове оснащення кондиціонера передбачає наявність наноплатинового фільтра, який здійснює антибактеріальну та антивірусну обробку повітря, усуває неприємні запахи. Плюсуємо сюди ж озонобезпечний холодагент R32 і модуль Wi-Fi для віддаленого керування роботою спліт-системи — в результаті перед нами постає стильний і функціональний інверторний кондиціонер з врівноваженими по всіх фронтах характеристиками.
Модификації Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG
Ціни на Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF25VGK/MUZ-EF25VG 25 м² | від 41 362 грн. | 64 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF35VGK/MUZ-EF35VG 35 м² | від 50 992 грн. | 67 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF42VGK/MUZ-EF42VG 42 м² | від 60 992 грн. | 74 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric Design MSZ-EF50VGK/MUZ-EF50VG 50 м² | від 70 005 грн. | 57 пропозицій |