Сковорідка Edenberg EB-4121 18 см
Товар застарів 308 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 18; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: бакеліт; Антипригарне покриття: кам'яне (мармур, граніт); Функції та можливості: індукційне дно; Комплектація: Країна походження бренду: Польща; |
Edenberg EB-4121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Edenberg EB-4121
Ціни на Edenberg EB-4121 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-4122 20 см | від 408 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-4123 22 см | від 505 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-4124 24 см | від 519 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-4125 26 см | від 556 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-4126 28 см | від 523 грн. | 13 пропозицій |