Сковорідка Edenberg EB-4125 26 см
Edenberg EB-4125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-4125 26 см
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-4125 | 621 грн. |
Сковорідка EDENBERG d=26 см. Граніт EB-4125 | 662 грн. |
Сковорода з гранітним антипригарним покриттям 26 см Edenberg EB-4125 | 641 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-4125 26 см | 681 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-4125 26 см | 649 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-4125
Ціни на Edenberg EB-4125 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-4122 20 см | від 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-4123 22 см | від 440 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-4124 24 см | від 470 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-4125 26 см | від 525 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-4126 28 см | від 523 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →