Набір посуду Edenberg EB-7426
Фото 2 |
Edenberg EB-7426 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-7426
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-7426 | 2 575 грн. |
Набір каструль Edenberg 8 предметів із алюмінію з мармуровим покриттям (EB | 2 350 грн. |
Набір посуду казанів 8 предметів з мармуровим покриттям антипригарним Eden | 2 370 грн. |
Набір каструль Edenberg EB-7426 8 темно-сірий | 2 824 грн. |
Набір каструль 8 предметів темно-сірий Edenberg EB-7426 | 2 822 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →