Витяжка ELEYUS Breeze 700 60 BL чорний
Фото 13 |
ELEYUS Breeze 700 60 BL чорний 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Breeze 700 60 BL чорний
Усі ціни 37 →Кухонна витяжка Eleyus BREEZE 700 60 BL | 4 319 грн. |
Витяжка телескопічна Eleyus Breeze 700 60 BL | 3 800 грн. |
ELEYUS BREEZE 700 60 BL | 4 132 грн. |
Вытяжка Eleyus Breeze 700 60 Bl | 3 855 грн. |
ELEYUS BREEZE 700 60 BL | 4 111 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Breeze 700 60 BL
Ціни на ELEYUS Breeze 700 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Breeze 700 60 BG бежевий | від 3 390 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 700 60 WH білий | від 2 794 грн. | 50 пропозицій | ||
ELEYUS Breeze 700 60 BR коричневий | від 2 865 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 700 60 IS нержавіюча сталь | від 3 499 грн. | 52 пропозиції | ||
ELEYUS Breeze 700 60 BL чорний | від 3 333 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →